LT  EN  RU

Atsimenu, vaikystėje vasarą važiavom į Palangą, pro automobilio langą stebėjom debesis, fantazavom, į ką jie panašūs. Ir kažkur tolumoje priekyje tarsi pasakoje išniro miražas – raibuliuojantis kelias! Tik vėliau tapo aišku, kad taip garuoja įkaitęs asfaltas. Tas kelio įspūdis iš vaikystės įstrigo ilgam. Anksčiau keliautojus džiugindavo ir vaisiais aplipusios obelys...


Plačiau

Pagaliau tarptautinės svarbos kelias „Via Baltica“ nebebus šalutiniu keliu mažesnės svarbos kelių atžvilgiu. Viena didžiausių Baltijos šalyse lietuviško kapitalo kelių ir geležinkelių statybos bendrovių „Panevėžio keliai“ parengė pirmosios „Via Baltica“ trasoje turbožiedinės sankryžos ir jos prieigų techninį darbo projektą ir pradėjo rangos darbus.


Plačiau

Lietuvos automobilių ir kelių direkcijoje dirbu jau 17 metų. Man, kaip vietinių kelių skyriaus vedėjui, teko susipažinti su daugybe rangovų, atliekančių darbus savivaldybių keliuose ir gatvėse. Dar prieš keliolika metų į akis krito itin gera Panevėžio gatvių kokybė. Jos atrodė kur kas tvarkingesnės nei kitų miestų.


Plačiau

AB „Panevėžio keliai“ pradėjau dirbti baigęs Rokiškio Juozo Tūbelio gimnaziją. Įstojęs į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, praktiką metus atlikau Rokiškio filiale. Universitetą baigiau 2008-aisiais ir rugpjūčio pirmąją tapau AB „Panevėžio keliai“ darbuotoju – darbų vadovu. Viršininkui išėjus į pensiją, išlaikiau atestaciją ir perėmiau gamybinės bazės vadovo pareigas.


Plačiau